Jesteś tegorocznym maturzystą, którzy właśnie teraz rozgląda się za wymarzoną uczelnią i snują plany dalszej edukacji? Poniżej link z poradnikiem o studiowaniu z niepełnosprawnościami. Tekst zawiera praktyczne porady oraz sygnalizuje, co warto przemyśleć przed podjęciem studiów.
Dowiesz się z niego:
- na co zwrócić uwagę przy wyborze studiów,
- jakie formy wsparcia ci przysługują i jak się o nie ubiegać (stypendia, asystenci, sprzęt, dofinansowanie z PFRON)
- na czym polega wyrównanie szans edukacyjnych (m.in. podczas rekrutacji czy sesji egzaminacyjnych)
- jak studenci z niepełnosprawnościami mogą wykazać inicjatywę i aktywnie uczestniczyć w zwiększaniu dostępności uczelni.

https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/studiowanie-z-niepelnosprawnosciami

Adres PCPR

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów

(Parter) pokoje nr 6, 7, 8
(III Piętro) pokoje nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

tel. (25) 792 49 07 fax 25 792 02 91
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia Centrum:

Poniedziałek 800 - 1600
Wtorek 800 - 1600
Środa 800 - 1600
Czwartek 800 - 1600
Piątek 800 - 1600

Dyrektor przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy poniedziałek od godz. 1500 do 1700


Inspektor Danych Osobowych: iodo@pcpr.wegrow.pl

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

W domenie www.pcpr.wegrow.pl mogą być podane adresy skrzynek mailowych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce przetwarzania danych osobowych.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2021

Stronę zrealizowano w oparciu o CMS Joomla 4. Wykonanie i wsparcie techniczne: StudioAlfa.pl - tworzenie dostępnych stron WCAG 2.1 AA.