Biuletyn Informacji Publicznej

Poradnictwo mailowe

Jeśli nie masz możliwości lub nie jesteś gotów na bezpośrednie spotkanie z psychologiem, prawnikiem, specjalistą ds. przeciwdziałania przemocy i uzależnieniom lub pedagogiem, a mimo to potrzebujesz profesjonalnej porady, opisz swój problem w poniższym formularzu.

W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie odeślemy e-mail, zawierający wskazówki co do różnych możliwości postępowania czy rozwiązania sytuacji problemowej. Odpowiedź otrzymasz w czasie do 7 dni od daty wysłania zgłoszenia.

Pamiętaj, że kontakt pocztą elektroniczną zapewnia jedynie doraźną pomoc. Zachęcamy do osobistego zgłoszenia się do Nas.

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Dodatkowe informacje

Wadomości prosimy wysyłać na adres oik@pcpr.wegrow.pl.

Uwaga: Zastrzegamy sobie prawo do odmowy udzielenia porady drogą elektroniczną w przypadkach, gdy zakres przedstawionego problemu wykracza poza obszar, którym się zajmujemy lub gdy uznamy, że jego rozwiązanie wymaga bezpośredniego kontaktu z terapeutą. W obu przypadkach skierujemy Państwa do odpowiedniego specjalisty.

Otrzymywane od Państwa listy służą wyłącznie do konsultacji drogą elektroniczną. Pracujemy zgodnie z zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej psychologów.

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2021 | Realizacja w oparciu o CMS Joomla StudioAlfa.pl tworzenie stron Joomla.