INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKO ASYSTENTA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ W RAMACH ZADANIA WARSZTATY I SZKOLENIA PODNOSZĄCE KWALIFIKACJE ZAWODOWE I SPOŁECZNE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W TERMINIE 01.09.2014-10.09.2014, W ZWIĄZKU Z REALIZACJĄ PROJEKTU SYSTEMOWEGO PN. „ŚMIAŁYM SZCZĘŚCIE SPRZYJA"

Uprzejmie informuję, że w wyniku przeprowadzonego naboru, na przedmiotowym stanowisku w ramach projektu systemowego pn. „Śmiałym szczęście sprzyja" do realizacji zadania Warsztaty i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe i społeczne osób niepełnosprawnych, zatrudnione zostaną następujące osoby:
1. Pani Iwona Sobotka
2. Pani Monika Pakulak
3. Pan Jakub Kisieliński
4. Pani Marta Giers
W/w osoby spełniły oczekiwania pracodawcy w zakresie posiadania kwalifikacji i umiejętności niezbędnych do zatrudnienia na stanowisku Asystenta osoby niepełnosprawnej.

Koordynator projektu

/-/ Sylwia Domżała Kurtiak

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Adres PCPR

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów

(Parter) pokoje nr 6, 7, 8
(III Piętro) pokoje nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

tel. (25) 792 49 07 fax 25 792 02 91
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia Centrum:

Poniedziałek 800 - 1600
Wtorek 800 - 1600
Środa 800 - 1600
Czwartek 800 - 1600
Piątek 800 - 1600

Dyrektor przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy poniedziałek od godz. 1500 do 1700


Inspektor Danych Osobowych: iodo@pcpr.wegrow.pl

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

W domenie www.pcpr.wegrow.pl mogą być podane adresy skrzynek mailowych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce przetwarzania danych osobowych.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2021

Stronę zrealizowano w oparciu o CMS Joomla 4. Wykonanie i wsparcie techniczne: StudioAlfa.pl - tworzenie dostępnych stron WCAG 2.1 AA.