Biuletyn Informacji Publicznej

Rodzina zastępcza pilnie poszukiwana

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie poszukuje kandydatów na pełnienie funkcji rodziny zastępczej dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w rodzinach naturalnych. Natomiast w rodzinie zastępczej będą miały możliwość nauczenia się funkcjonowania w zdrowych relacjach i znajdą swoje miejsce na ziemi.

Szukamy osób, które czują wewnętrzne potrzebę niesienia miłości i ciepła, a także są gotowe poświęcić dzieciom swój czas i serce. Jest to „misja” dla osób odważnych i odpowiedzialnych, które nie boją się wyzwań i pragną pomoc drugiemu człowiekowi.

Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego Centrum, gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z pełnieniem funkcji rodziny zastępczej.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie
ul. Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów
tel. 025 792 49 07

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2021 | Realizacja w oparciu o CMS Joomla StudioAlfa.pl tworzenie stron Joomla.