Biuletyn Informacji Publicznej

Zaprszenie dla uczestników projektu „Śmiałym szczęście sprzyja” realizowanego w latach 2009-2014

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie serdecznie zaprasza wszystkich uczestników projektu „Śmiałym szczęście sprzyja" realizowanego w latach 2009–2014 do wzięcia udziału w Spotkaniu integracyjnym w ramach realizacji zadania, działania o charakterze środowiskowym.
Spotkanie odbędzie się 05 grudnia 2014 r. o godzinie 11.00
w Sali "Biesiadnik" w Węgrowie, ul. Kościuszki 151
W PROGRANIE PRZEWIDZIANY
WYSTĘP ARTYSTÓW SCENY POLSKIEJ
Projekt „Śmiałym szczęście sprzyja" jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.2 rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie.
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do 02 grudnia 2014 r. dodatkowych informacji udzielają i zgłoszenia przyjmują:
Aneta Gołoś-Miałkowska, tel. 25 7924907 w. 20
Luiza Czyż, tel. 25 7920290
Bożena Karska, kom. 664747024

Koordynator Projektu

/-/ Sylwia Domżała-Kurtiak

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2021 | Realizacja w oparciu o CMS Joomla StudioAlfa.pl tworzenie stron Joomla.