Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19

LOGO FE EDUKACJA

Powiat Węgrowski/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie realizuje projekt „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19”

w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój lata 2014-2020 – Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym, PI 9iv: Ułatwianie dostępu do przystępnych cenowo, trwałych oraz wysokiej jakości usług, w tym opieki zdrowotnej i usług socjalnych świadczonych w interesie ogólnym współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest wsparcie zapobieganie i ograniczenie negatywnych skutków wystąpienia COVID-19 w obszarze pieczy zastępczej poprzez:
a) zakup sprzętu i oprogramowania na cele realizowania zadań w trybie zdalnego nauczania oraz oprogramowania dla osób z niepełnosprawnością;
b) zakup środków ochrony indywidualnej i wyposażenia do bezpośredniej walki z epidemią (w tym zakup środków ochrony indywidualnej – maseczek rękawiczek, zakup środków dezynfekcyjnych)
c) zakupu wyposażenia do organizacji miejsc kwarantanny/izolacji dla dzieci z pieczy zastępczej.
Wartość projektu ogółem: 187.350,00 zł, w tym:
- środki europejskie: 157.898,58 zł (84,28% dofinansowania);
- środki z dofinansowania w formie współfinansowania krajowego: 29.451,42 zł (15,72% dofinansowania).

LOGO FE EDUKACJA STOPKA

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2021 | Realizacja w oparciu o CMS Joomla StudioAlfa.pl tworzenie stron Joomla.