Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

Komunikat: Zmiany w funkcjonowaniu PCPR w Węgrowie

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 9 października 2020 roku (Dz.U.poz.1758), podaję do publicznej wiadomości informację o sposobie obsługi interesantów w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności oraz Ośrodku Interwencji Kryzysowej.

1. Zadania wykonywane przez PCPR w Węgrowie będą w dalszym ciągu wykonywane z ograniczeniem bezpośredniej obsługi interesantów. Załatwianie spraw odbywać się będzie przede wszystkim w sposób zdalny przez e-PUAP, korespondencję tradycyjną, e-maile, telefonicznie. Korespondencję można złożyć do skrzynki znajdującej się na stoliku przy wejściu głównym nr 1 do siedziby PCPR w Węgrowie, ul. Piłsudskiego 23.

2. Nadal obowiązują zmiany w obsłudze interesantów, tj. obsługiwane będą tylko osoby umówione telefonicznie lub poprzez mail. Prosimy o przychodzenie na konkretną (umówioną) godzinę.
Zapisów można dokonywać pod wskazanymi poniżej numerami telefonów:
- w sprawach dotyczących środków PFRON pod nr telefonu: 25 792 49 07 w. 17 lub 20,
- w sprawach dotyczących wydania orzeczenia o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności pod nr telefonu: 25 792 42 10,
- w sprawie umówienia kontaktu ze specjalistą Ośrodka Interwencji Kryzysowej pod numerem telefonu: 25 792 02 90 oraz 25 792 49 07 w. 13.
- w sprawach dotyczących pieczy zastępczej pod nr telefonu: 25 792 49 07 w. 14,22.

Jednocześnie apelujemy do osób, które mają objawy przeziębienia, katar, kaszel, gorączkę, duszności, bóle mięśni, osłabienie, itp. o nie przychodzenie do PCPR w Węgrowie.

Ze względu na nadal obowiązujący stan epidemii, apelujemy o zachowanie środków ostrożności, w tym w szczególności prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości między osobami (1,5-2 m), obowiązkową dezynfekcję rąk i stosowanie środków ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki).

/-/ Sylwia Domżała-Kurtiak
p.o. Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2021 | Realizacja w oparciu o CMS Joomla StudioAlfa.pl tworzenie stron Joomla.