Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

KOMUIKAT! 13.03.2020

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem koronawirusem, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców, uprzejmie prosimy o ograniczenie do niezbędnego minimum bezpośredniego kontaktu w sprawach załatwianych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności oraz Ośrodku Interwencji Kryzysowej.

Wszelkie sprawy, które nie wymagają Państwa osobistej wizyty w Urzędzie mogą Państwo zrealizować poprzez: korespondencję pisemną (tradycyjną), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie:

Od dnia 16 marca 2020 roku (poniedziałek) nastąpią zmiany w obsłudze interesantów. Obsługiwane będą tylko osoby umówione telefonicznie lub poprzez mail.

Prosimy o przychodzenie na konkretną (umówioną) godzinę.

Zapisów można dokonywać pod wskazanymi poniżej numerami telefonów:
• w sprawach dotyczących środków PFRON pod nr telefonu: 25 792 49 07 w. 17 lub 20,
• w sprawach dotyczących wydania orzeczenia o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności pod nr telefonu: 25 792 49 07 w. 21 lub 25 792 42 10,
• w sprawie umówienia kontaktu ze specjalistą Ośrodka Interwencji Kryzysowej pod numerem telefonu: 25 792 02 90 oraz 25 792 49 07 w. 13,
• w sprawach dotyczących pieczy zastępczej pod nr telefonu: 25 792 49 07 w. 21,14,22.
Jednocześnie apelujemy do osób, które mają objawy przeziębienia, katar, kaszel, gorączkę, duszności, bóle mięśni, osłabienie, itp. o nie przychodzenie do Urzędu.
W sprawach pilnych proszę kontaktować się telefonicznie lub e-mailowo.
ZACHOWAJMY ZDROWY ROZSĄDEK I WYKAŻMY TROSKĘ O ZDROWIE SWOJE I INNYCH.

Proszę Państwa o zrozumienie zaistniałej sytuacji!

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie
Jadwiga Snopkiewicz

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2020 | Realizacja w oparciu o CMS Joomla StudioAlfa.pl tworzenie stron Joomla.