Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

Realizacja projektu dla rodzicielstwa zastępczego

W dniu 24.08.2019 r., w ramach realizacji projektu „Moje, twoje, nasze - zdanie, decyzje, życie. Realizacja kompleksowych, specjalistycznych działań na rzecz budowania samodzielności rodzin z dziećmi”, grupa rodzin zastępczych z terenu powiatu węgrowskiego, wraz z osobami z otoczenia, odwiedziła Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Uczestnicy testowali eksponaty, bo CNK nie zwiedza się, tylko „doświadcza”. W ramach wyjazdu grupa uczestniczyła także w pokazie filmowym w Planetarium CNK. W/w projekt przewiduje także warsztaty dla rodziców zastępczych w Łochowie oraz w Węgrowie.
Zadanie dofinansowywane jest ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego, projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Powiatu Węgrowskiego, we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie.

projektpiecza01

projektpiecza02

projektpiecza03

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2020 | Realizacja w oparciu o CMS Joomla StudioAlfa.pl tworzenie stron Joomla.