Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

Pilotażowy Program „Aktywny Samorząd” - aktualizacja 2019

BANER AS

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie informuje, że w 2019 roku na terenie Powiatu Węgrowskiego realizowany jest pilotażowy program „Aktywny samorząd” finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Otrzymaliśmy z PFRON informację, iż dnia 17 lipca 2019 r. Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uchwałą nr 49/2019 wprowadził modyfikację dokumentu Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu "Aktywny samorząd" w 2019 r.

Modyfikacje dotyczą:
Moduł I Obszar C Zadanie 1 - pomoc w zakupie wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym przeznaczone dla osób z dysfunkcjami uniemożliwiającymi samodzielne poruszanie się za pomocą ręcznego wózka inwalidzkiego.

Wnioski można składać w terminie do 31.08.2019 r.
Wniosek należy złożyć w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie, ul. Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów, pokój nr 6 (budynek jest dostosowany dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim).
Za datę złożenia wniosku uważa się datę jego złożenia w PCPR lub datę stempla pocztowego.

pdfKierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2019 roku

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2020 | Realizacja w oparciu o CMS Joomla StudioAlfa.pl tworzenie stron Joomla.