Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

W Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim został opracowany Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością, który jest skierowany do rodziców dowiadujących się o urodzeniu dziecka, u którego stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie albo nieuleczalną chorobę zagrażającą życiu oraz do opiekunów wychowujących już dziecko szczególnej troski, wymagające specjalistycznej opieki i wsparcia.
Przesłaniem do opracowania Informatora jest wzmocnienie działań mieszkańców Mazowsza, których dzieci dotknięte są niedyspozycją zdrowotną oraz wymagają leczenia i rehabilitacji. Chcąc ułatwić osobom zainteresowanym dotarcie do właściwych podmiotów działających na terenie Mazowsza.

MUW Informator

Do pobrania:

pdfMazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Link: MUW - Opieka nad matką i dzieckiem

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2018 | Realizacja w oparciu o CMS Joomla StudioAlfa.pl tworzenie stron Joomla.