Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

Zmiana godzin pracy w okresie 01.07-31.08.2021

Uprzejmie informuję, że w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2021 r.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Węgrowie będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 - 15.00

Dyrektor
Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie
/-/ Sylwia Domżała-Kurtiak

Dobry Start - nowe zasady składania wniosków

Rada Ministrów przyjęła projekt rozporządzenia zmieniającego zasady naboru wniosków do programu „Dobry Start” na rok szkolny 2021/2022. Zgodnie z nimi od teraz wnioski można składać tylko w formie elektronicznej, a obsługą w pełni zautomatyzowanego procesu zajmie się Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nabór według nowych zasad rusza zgodnie ze stałym harmonogramem - 1 lipca i zakończy się 30 listopada.

Szczegółowe informacje na stronie ZUS>>

Logotyp Dobry Start JPG

1 infografika Dobry Start

2 infografika Dobry Start

Informacja dot. 04.06.2021

Informuję, że dnia 4 CZERWCA 2021 R. (PIĄTEK) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Węgrowie będą nieczynne.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Dyrektor
Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie
/-/ Sylwia Domżała-Kurtiak

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

 

POMOC PRAWNA

Powiat Węgrowski realizuje zadanie publiczne, tj. prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, w oparciu o ustawę o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2020 r. poz. 2232).
Wskazane działanie realizuje Fundacja TOGATUS PRO BONO w ramach zawartej umowy z Powiatem Węgrowskim, które finansowane jest ze środków Ministerstwa Sprawiedliwości Rządu RP.

Numer telefonu, pod którym można umówić termin wizyty prawnej: 25 740 92 15. Dzwonić można codziennie w godzinach 8.30 – 14.00.

Szczegółowe informacje >>

Zródło: http://fundacja.togatus.pl/

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2021 | Realizacja w oparciu o CMS Joomla StudioAlfa.pl tworzenie stron Joomla.