Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

Realizacja projektu dla rodzicielstwa zastępczego

W dniu 24.08.2019 r., w ramach realizacji projektu „Moje, twoje, nasze - zdanie, decyzje, życie. Realizacja kompleksowych, specjalistycznych działań na rzecz budowania samodzielności rodzin z dziećmi”, grupa rodzin zastępczych z terenu powiatu węgrowskiego, wraz z osobami z otoczenia, odwiedziła Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Uczestnicy testowali eksponaty, bo CNK nie zwiedza się, tylko „doświadcza”. W ramach wyjazdu grupa uczestniczyła także w pokazie filmowym w Planetarium CNK. W/w projekt przewiduje także warsztaty dla rodziców zastępczych w Łochowie oraz w Węgrowie.
Zadanie dofinansowywane jest ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego, projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Powiatu Węgrowskiego, we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie.

projektpiecza01

projektpiecza02

projektpiecza03

Kondolencje dla Pani Anety Gołoś-Miałkowskiej

 

Pani Anecie Gołoś-Miałkowskiej, wyrazy szczerego współczucia i słowa wsparcia w tych trudnych chwilach
z powodu śmierci Taty,
składają Dyrektor i Pracownicy
Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie

Informacja - 16.08.2019 r.

Informuję, że dnia 16 sierpnia 2019 r. (piątek) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Węgrowie będą czynne do godziny 13.00.
Za utrudnienia przepraszamy.

Dyrektor PCPR w Węgrowie

/-/ Jadwiga Snopkiewicz

Wsparcie dla osób pokrzywdzonych przestępstwem i świadków

Fundacja Iwo-Doradztwo Obywatelskie realizuje zadanie ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości w zakresie Wsparcia i rozwoju instytucjonalnego systemu pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom poprzez utworzenie Sieci Pomocy Osobom Pokrzywdzonym dla jednostek niezaliczanych do sektora finansów publicznych i niedziałających w celu osiągnięcia zysku, w tym stowarzyszeń, fundacji, organizacji i instytucji na lata 2019 – 2021.
Fundacja Iwo-Doradztwo Obywatelskie świadczy pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom przestępstw oraz wspiera i rozwija system pomocy poprzez Sieć Pomocy Osobom Pokrzywdzonym.
Wsparcie przez 24 godziny\7 dni w tygodniu

Kontakt: Numer SOS Linia Pomocy Pokrzywdzonym >>

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2019 | Realizacja w oparciu o CMS Joomla StudioAlfa.pl tworzenie stron Joomla.