Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

„Aktywny samorząd” w 2020 roku

BANER AS

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął dokument pn. Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2020 roku.

Na stronie PFRON znajdziesz najświeższe aktualności dotyczące programu >>

Informacja dot. 24.12.2019

Uprzejmie informuję, że w dniu 24 grudnia 2019 r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Węgrowie będą nieczynne.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Dyrektor PCPR w Węgrowie
/-/ Jadwiga Snopkiewicz

Życzenia Bożonarodzeniowe 2019

kartka bn 2019 1a

kartka bn 2019 1b

Informacja dot. 19.12.2019

Uprzejmie informuje, że w dniu 19 grudnia 2019 r. został skrócony czas pracy.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Węgrowie będą czynne do godziny 13:30.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Dyrektor PCPR w Węgrowie
/-/ Jadwiga Snopkiewicz

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2020 | Realizacja w oparciu o CMS Joomla StudioAlfa.pl tworzenie stron Joomla.