Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

Program "Pożyczki na kształcenie"

Informujemy, że od 18 września br., Ministerstwo Rozwoju wdrożyło program "Pożyczki na kształcenie", dzięki któremu każda osoba dorosła ma możliwość sfinansowania dowolnego szkolenia, kursu lub studiów podyplomowych.
Pożyczki dostępne są zarówno dla osób pracujących, samozatrudnionych, jak i bezrobotnych (pod warunkiem posiadania zdolności kredytowej).
W ramach programu, uczestnik może otrzymać nieoprocentowaną pożyczkę z możliwością 25 procent umorzenia, na dowolną formę kształcenia (wyłączając studia I, II, i II stopnia). Wysokość pożyczki to minimum 600 zł i maksimum 100.000 zł. Umowa pożyczki zawierana jest pomiędzy Operatorem a Uczestnikiem, natomiast płatność przekazywana jest przez Operatora bezpośrednio do instytucji edukacyjnej na sfinansowanie wybranej przez Uczestnika formy kształcenia. Szkolenia, kursy lub inne formy kształcenia mogą dotyczyć dowolnej tematyki i obszaru.
Regulamin udzielania pożyczek oraz wzory umowy, a także wymagane dane i dokumenty do wniosku znajdują się na stronie www.inwestujwrozwoj.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie projektu lub poprzez infolinię (22 450 99 15).

Szczegółowe informacje >>

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2018 | Realizacja w oparciu o CMS Joomla StudioAlfa.pl tworzenie stron Joomla.