Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności

Informacja o projekcie”Otwórz się na zmiany!”

Navigator International sp.z.o.o, Al. Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa

Szanowni Państwo,

W związku z podpisaniem z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych, umowy o dofinansowanie projektu nr RPMA.09.01.00-14-7941/17-00, współfinansowanego przez UE w ramach działania 9.1, chcielibyśmy poinformować Państwa o rozpoczęciu realizacji i rekrutacji do projektu pn.”Otwórz się na zmiany!” nr. RPMA.09.01.00-14-7941/17 skierowanego do osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o wsparcie w działaniach informacyjno-promocyjnych projektu.

Projekt jest skierowany do osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w szczególności: osób niepełnosprawnych, osób bezrobotnych zakwalifikowanych do III profilu pomocy, osób korzystających z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa, osób korzystających ze świadczeń pomocy społecznej lub kwalifikujących się do objęcia wsparciem w ramach takiej pomocy zamieszkujących na terenie woj. mazowieckiego na obszarach poniżej progu defaworyzacji. Priorytetowo będą traktowane osoby doświadczające wielokrotnego wykluczenia społecznego.

W ramach projektu oferujemy: wsparcie psychologiczne, grupowe warsztaty samopomocowe połączone z doskonaleniem kompetencji społecznych, warsztaty doradczo-edukacyjne, pośrednictwo pracy, szkolenia zawodowe dostosowane do Uczestników oraz stypendium szkoleniowe, stypendium stażowe, catering, zwrot kosztów dojazdu , pomoce i materiały szkoleniowe.

Miejsce spotkań dostosowane będzie do potrzeb uczestników projektu. Szkolenia zorganizowane będą w miejscu zebrania się grupy średnio 6 osobowej, na terenie woj. mazowieckiego.

Projekt jest współfinansowany ze środków UE – udział w projekcie jest bezpłatny.

Jednocześnie, jeżeli byłaby taka możliwość, prosimy również o udostępnienie informacji o projekcie potencjalnym Uczestnikom.

W razie pytań prosimy o kontakt tel. 797 566 118
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zespół projektu "Otwórz się na zmiany"

Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Copyright © Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie 2018 | Realizacja w oparciu o CMS Joomla StudioAlfa.pl tworzenie stron Joomla.